Marzysz o domu, który spełni Twoje największe oczekiwania i zaspokoi zmysł estetyczny? Jeżeli szukasz elegancji zmieszanej z prostotą, projekt domu jednorodzinnego „Sympatia” będzie dla Ciebie idealny! Jednostanowiskowy garaż, duży taras i starannie rozplanowana przestrzeń – nie sposób nie polubić się z „Sympatią”.

Elegancja ukryta w prostocie

Czy wiesz, że najbardziej eleganckie rzeczy z reguły wyróżniają się prostotą? Spójrzmy na przykład na ciuchy. Klasyczna, prosta mała czarna to najbardziej elegancka sukienka świata – od kilku wieków króluje w każdej kobiecej szafie. Najbardziej eleganckim domem jest z kolei nie ten, który ocieka wymyślnymi zdobieniami. Elegancki dom jest prosty w rozkładzie wewnętrznym i elegancki w zewnętrznej bryle. Przykładem nowoczesnego, eleganckiego domu jest projekt „Sympatia”. Projekt ten wyróżnia się zwartą bryłą i prostą konstrukcją, także nowoczesną elewacją. Będzie to idealne miejsce nawet dla 5-cioosobowej rodziny.

Rozkład pomieszczeń, który zyska sympatię wszystkich domowników

Z pozoru niewielki dom zaskakuje ilością pomieszczeń oraz ich starannym rozplanowaniem. Projekt „Sympatia” to przemyślanie zaprojektowane wnętrza, w których bez problemu odnajdzie się wieloosobowa rodzina. Na parterze domu znajduje się korytarz z wejściem do kotłowni i jednostanowiskowego garażu. Projekt przewiduje również niewielką łazienkę, a także kuchnię z półwyspem otwartą na jadalnię oraz salon. W jednej części pomieszczenia ustawić można duży stół dla całej rodziny, a w drugiej stworzyć przytulny kącik wypoczynkowy. Przez duże, oszklone dwuskrzydłowe drzwi dostać się można na taras.

Projekt „Sympatia” przewiduje również poddasze użytkowe, na które dostać można się nowoczesnymi schodami. Na piętrze znajdują się aż dwie łazienki, miejsce na pralnię bądź suszarnię i cztery komfortowe sypialnie – dwie mniejsze i dwie większe. Projekt przewiduje ogrzewanie na paliwo stałe lub gaz, zatem będzie można dopasować je pod swoje oczekiwania.

Bezpieczny flirt z Sympatią – to będzie udana randka!

Projekt domu „Sympatia” z całą pewnością zachwyci każdego wielbiciela prostoty i elegancji. Elementy współczesnych uproszczeń projektu sprawiają, że ciężko się nim nie zachwycić. Nowatorskie rozwiązania wnętrzarskie powodują, iż projekt dopasować można do każdej nowoczesnej, kilkuosobowej rodziny. W środku domu nie ma mowy o marnowaniu metrażu, jak bywa w przypadku niektórych projektów – w tym wyjątkowym domu dosłownie każdy metr został bowiem starannie zaplanowany. Dzięki niewielkim wymiarom zewnętrznym dom zmieści się na każdą małą, wąską działkę. Wszyscy domownicy na pewno obdarzą to miejsce wielką… sympatią!

Projekt domu jednorodzinnego „Sympatia” to elegancki i nowoczesny w formie dom. Budynek o prostej bryle i starannie rozplanowanym układzie wnętrz pomieści kilkuosobową rodzinę. Współczesny dom z poddaszem użytkowym podkreślony został starannie dobranymi materiałami wykończeniowymi oraz detalami architektonicznymi. Dom „Sympatia” z całą pewnością spełni oczekiwania domowników oraz pozwoli poczuć się wszystkim przytulnie i bezpiecznie.