Okno o podwyższonej osi obrotu z naświetlem dolnym FDY-V Duet proSky
Coraz więcej czasu spędzamy w pomieszczeniach zamkniętych z ograniczonym dostępem do naturalnego światła. Dlatego w ostatnim czasie popularne stają się duże przeszklenia, które dają mnóstwo naturalnego światła, praktycznie nieograniczony widok na zewnątrz i poczucie bliskości z otaczającym nas światem.

Idealnym produktem do poddaszy są duże okna dachowe typu FDY-V Duet proSky, których wysokość wynosi aż do 255 cm. Okna można łączyć w zespoleniu poziomym otrzymując imponujące przeszklenie. Co więcej okna Duet proSky mieszczą się w standardowym rozstawie krokwi, przez co niwelują potrzebę wykonywania pracochłonnych i kosztownych zmian w konstrukcji dachu.

okna

FDY-V to okno dwuskrzydłowe, skrzydło górne otwierane jest obrotowo o kąt 160 ̊ i posiada energooszczędny, jednokomorowy pakiet szybowy. Natomiast skrzydło dolne jest nieotwierane, a wewnętrzna szyba wykonana została ze szkła laminowanego, co dodatkowo podnosi bezpieczeństwo użytkowania okna. Oś obrotu znajduje się powyżej połowy wysokości okna, dzięki czemu nawet wysoka osoba może podejść do jego krawędzi.

okna

Dodatkowo okno posiada system topSafe, który zapewnia podwyższone bezpieczeństwo użytkowe i antywłamaniowe oraz technologię thermoPro, która podnosi energooszczędność, trwałość, szczelność oraz zapewnia łatwiejszy montaż okien dachowych. Okno przeznaczone do montażu w dachu o kącie nachylenia od 25° do 65°.

okna

Okno wyposażone zostało w automatyczny nawiewnik V40P, który dostarcza optymalną ilość powietrza do pomieszczenia zapewniając zdrowy mikroklimat na poddaszu oraz oszczędność energii cieplnej.

okna

OKNA O PODWYŻSZONEJ OSI OBROTU Z NAŚWIETLEM DOLNYM Duet proSky

infolinia 800 100 052, www.fakro.pl