• zamów
  rozmowę
 • 717 825 080

  pon.-nd. 8:00 - 20:00

0
 x 

Twój koszyk jest pusty

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Wybór właściwego projektu

Czy wybrany przeze mnie projekt domu będzie pasować na moją działkę?

Niestety, nie każdy projekt da się wybudować na swojej działce. Parametry budynku, np. wysokość, powierzchnię zabudowy, kąt nachylenia dachu itd., należy dopasować do wymagań zawartych w Planie Miejscowym lub Warunkach Zabudowy. Innym ważnym aspektem jest zachowanie odpowiednich odległości od granic działki. Należy pamiętać, że ściana budynku bez okien musi znajdować się w odległości 3 m od granicy, natomiast ściana z oknami w odległości 4 m. Pod uwagę trzeba również wziąć ewentualną linię zabudowy – obowiązującą, która wyznacza położenie ściany frontowej, lub nieprzekraczalną, która wyznacza obszar, na którym można wybudować dom.

Sytuacja wygląda trochę inaczej w przypadku, gdy działka ma szerokość mniejszą lub równą 16 m. W takim wypadku budynek można zbliżyć do granicy działki na odległość 1,5 m (ścianą bez okien) – czyli dla działki o szerokości 16 m dom może mieć maksymalną szerokość 13 m.

Jeżeli wybrali Państwo projekt z naszej oferty, ale nie są pewni czy pasuje on na Państwa działkę, zalecamy, aby na nasz adres e-mail biuro@horyzont.com przesłać wymiary działki lub skan mapy geodezyjnej oraz wypis z Planu Miejscowego lub decyzję o Warunkach Zabudowy. Wybrany projekt lub projekty przeanalizujemy bezpłatnie pod kątem dopasowania na działkę, pomożemy w odpowiedniej lokalizacji względem stron świata lub podpowiemy, jakie zmiany w budynku pozwolą na jego wybudowanie.

Jak zamawiać projekt?

Projekt można zamówić
przez formularz zamówieniowy dostępny na naszej stronie internetowej w prezentacji każdego projektu

telefonicznie pod numerem 71 782 50 80 lub 784 987 393

e-mail'em wysyłając wiadomość na adres biuro@horyzont.com

faxem pod numerem 71 782 50 85

pocztą (adres: Horyzont Sp. z o.o., ul. J. Długosza 19b/18, 51-162 Wrocław)

osobiście w siedzibie naszej firmy

Każde zamówienie składane przez Internet, pocztą lub faxem jest przez nas potwierdzane telefonicznie, dlatego pamiętaj, aby w swoim zamówieniu koniecznie podać swój numer telefonu.

 

Zmiany w projektach

Jakie zmiany można wprowadzić do projektu na etapie adaptacji?

Nasza pracownia gwarantuje bezpłatną zgodę na wprowadzenie na etapie adaptacji wszelkich zmian do projektu. Chcemy, aby nasi klienci mogli w jak największym stopniu dopasować swój przyszły dom do swoich potrzeb.

Jeżeli nie są Państwo pewni czy dana zmiana jest możliwa do naniesienia, prosimy o kontakt telefoniczny z biurem (tel. 71 782 50 80).

HORYZONT

 • Jana Długosza 19b/18
  51-162 Wrocław
 • +48 717 825 080
 • +48 734 127 455
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
projekty domów - płatność
© 2023 projekty domów Horyzont. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Znajdź projekt domu