• zamów
  rozmowę
 • 604 989 022

  pon.-nd. 8:00 - 20:00

0
 x 

Twój koszyk jest pusty

O pracowni projektowej

HORYZONT - to my - architekci, specjalizujący się w projektowaniu domów jednorodzinnych. W życiu prywatnym - przyjaciele, w pracy - wspólnicy. Założyliśmy pracownię 17 lat temu, po to by realizować naszą pasję, aby móc robić to, co potrafimy najlepiej, czyli tworzyć. Projektować dla Państwa domy, w których będzie gościło słońce i szczęście.

Wiemy, jak trudno znaleźć projekt wymarzonego domu. Prawie wszyscy nasi Klienci, z którymi rozmawialiśmy, czuli to, co Państwo w tym momencie. Dlatego też każdy projekt traktujemy indywidualnie, ze szczególną uwagą, tak aby dostosować go do Państwa gustów i oczekiwań. Chcemy spełnić Państwa marzenia, związane z posiadaniem własnego domu.

Duże zainteresowanie i pozytywne opinie Rodzin, które już zrealizowały nasze projekty, dowiodły trafności podejmowanych przez nas decyzji projektowych. Ponad 50 000 domów w Polsce stoi już dziś wybudowane, dając radość, szczęście i schronienie swoim mieszkańcom. Właśnie to jest dla nas największym dowodem na to, iż szukając optymalnych rozwiązań trafiamy w sedno Państwa potrzeb i oczekiwań.

Nasz zespół, składający się z profesjonalnych doradców pomoże Państwu wybrać idealny projekt domu spośród 700 projektów, których to my jesteśmy autorami. Nikt nie jest w stanie lepiej doradzić i zrozumieć Państwa potrzeb w tym zakresie, aniżeli sam autor projektu.

W naszej pracowni znajdziecie Państwo następujące projekty:

 1. domy jednorodzinne parterowe
 2. domy jednorodzinne z poddaszem
 3. nowoczesne domy
 4. dworki
 5. wille i rezydencje
 6. bliźniaki
 7. szeregówki
 8. garaże i budynki gospodarcze
 9. domy letniskowe
 10. wszystkie niezbędne zestawienia, min. kosztorysy

Dowiedz się, jak łatwo zamówić projekt Twojego wymarzonego domu.

HORYZONT

 • Jana Długosza 19b/18
  51-162 Wrocław
 • 71 782 50 80
 • +48 784 987 393
 • projekty domów
projekty domów - płatność
Znajdź projekt domu