• 71 782 50 80
  • +48 784 987 393
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
znajdź swój projekt domu

0

 x 

Twój koszyk jest pusty

Projekty domów

wolnostojących i szeregowych

ANDALUZJA

Elegancka rezydencja dla rodziny ceniącej sobie przestrzeń. Rozłożysty parter mieści wspaniale doświetloną dużymi przeszkleniami część dzienną. Sfera wypoczynkowa, zaplanowana w skrzydle najbardziej wysuniętym w stronę ogrodu, harmonijnie łączy wnętrze z naturą. W centralnej części domu znajduje się komfortowa kuchnia otwarta na jadalnie – całości charakteru dodają wysokie okna osadzone na wskroś siebie. Od frontu usytuowany został duży garaż, a za nim przechodnia kotłownia, prowadząca do małego holu. Wraz z dyskretnie posadowioną klatką schodową oddziela on pomieszczenia gospodarcze od reszty parteru.  W przeciwległym skrzydle zawiera się duży pokój z garderobą i łazienką. Andaluzja świetnie nadaje się więc dla wielopokoleniowej rodziny.  Poddasze mieści trzy sypialnie i dużą łazienkę. Projekt jest dostępny w wersji standardowej oraz z powiększoną jadalnią.

Wybierz jedną z poniższych grup wizualizacji z rodziny ANDALUZJA, aby zobaczyć więcej projektów:

ANDALUZJA wersja a

ELEGANCKI , NOWOCZESNY dom jednorodzinny z podwójnym garażem. Parter to strefa dzienna i dodatkowo osobna wygodna sypialnia z garderobą i łazienką. Piętro to trzy sypialnie z przeszklonym wyjściem do

HORYZONT Sp. z o.o

  •   Jana Długosza 19b/18
    51-162 Wrocław
  •   71 782 50 80
  •   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
projekty domów - płatność
Znajdź projekt domu