• 71 782 50 80
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
znajdź swój projekt domu

0

 x 

Twój koszyk jest pusty

Projekty domów

wolnostojących i szeregowychARABELLA - rodzina projektów

Bardzo reprezentacyjny, nieco bajkowy dom. Nietuzinkowy projekt wyróżnia się wyjątkowo dużą i przestronną częścią dzienną z charakterystycznymi, stylowymi oknami na całą wysokość ściany. Podcień z zewnętrznym kominkiem sprzyja towarzyskim spotkaniom w ogrodzie. Projekt zawiera wiele praktycznych rozwiązań, jak trzy łazienki, duża kotłownia, dodatkowy przedsionek za wiatrołapem czy przykuchenna spiżarka. Wydzielenie części sypialnianej zapewnia domownikom prywatność i komfort. Arabella występuje w wielu ciekawych wariantach, w ramach których można wybrać projekt z piwnicą, poddaszem, podwójnym garażem. Daje to możliwość aranżacji naprawdę dużej powierzchni użytkowej. Można również wybierać między wersją z dachem o nachyleniu 35 a 30 stopni. Dostępna jest również mniejsza wariacja Arabelli, pod nazwą Mirabelka.

wersja 1A, 1B, 1C, 1D, 2A, 2B, 2C, 2D

Bajkowy dom dla całej rodziny, łączy nowoczesność z tradycyjną wygodą. Garaż i poddasze czekają na Twoją decyzję – potrzebujesz dodatkowych pokoi lub gabinetu? 3 sypialnie + 2 łazienki, taras z (...)

zobacz więcej

HORYZONT Sp. z o.o

  •   Jana Długosza 19b/18
    51-162 Wrocław
  •   71 782 50 80
  •   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
projekty domów - płatność
Znajdź projekt domu