• zamów
  rozmowę
 • 717 825 080

  pon.-nd. 8:00 - 20:00

0
 x 

Twój koszyk jest pusty

Projekty domow

wolnostojących jednorodzinnychSIMPLE - projekty budynków

Projekt, którego nazwa oddaje jego prosty i ekonomiczny charakter. Simple to nowoczesny dom parterowy dla zwolenników praktycznych rozwiązań. Jego dużą zaletą jest przestronna, dobrze doświetlona część dzienna z atrakcyjnie przeszklonym wyjściem na taras. Usytuowany w salonie kominek nie tylko stanowi przytulne centrum domu, ale rozprowadza ciepło po całym budynku. Dwuspadowy dach o nachyleniu 22 stopni łatwo można dopasować na etapie adaptacji do lokalnych warunków zabudowy bez istotnych zmian konstrukcyjnych. Osadzenie zwartej bryły budynku na planie prostokąta pozwala zminimalizować koszty budowy i szybko zrealizować projekt. Stosując luksfery zamiast okien w garażu i łazience można zbliżyć dom do granicy działki na 3 metry. Simple występuje w trzech ciekawych wariantach, stworzonych z myślą o różnej liczbie domowników. Projekt jest więc dostępny z różnymi opcjami garażowania i ilością pokoi. Każdy z wariantów zawiera wygodną, dużą kotłownie, która posłuży również za praktyczne pomieszczenie gospodarcze.

wersja 1A - dom jednorodzinny

zobacz więcej

HORYZONT

 • Jana Długosza 19b/18
  51-162 Wrocław
 • +48 717 825 080
 • +48 734 127 455
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
projekty domów - płatność
© 2023 projekty domów Horyzont. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Znajdź projekt domu