• zamów
  rozmowę
 • 717 825 080

  pon.-nd. 8:00 - 20:00

0
 x 

Twój koszyk jest pusty

Projekty domow

wolnostojących jednorodzinnychKARMEL - projekty budynków

Nieduży, bardzo funkcjonalny, niedrogi w budowie. Parter to duży, wygodny pokójdzienny z przestronną kuchnią ze spiżarnią, do której można przejść z wiatrołapu, oraz dwie sypialnie z łazienką z wydzieloną pralnią. Ewentualne poddasze to trzy sypialnie z dużą łazienką. Kotłownia: gaz, paliwo stałe lub pompa ciepła.


Projekt dostosowany do standardu nf 40. Dodatkowo w pakiecie, projekt posiada fundamenty w formie płyty fundamentowej z ogrzewaniem podłogowym, kompletny projekt rekuperacji, projekt pompy ciepła oraz instalacji fotowoltaicznej.Na zyczenie możemy dodać również projekt instalacji solarnej Ogrzewanie zaprojektowane jest zarówno pod instalację gazową, jak i na paliwo stałe ( pelet). W sytuacji gdy decydują się Państwo na ogrzewanie pompą ciepła możliwa jest rezygnacja z kominów. Do każdego projektu dodajemy również projekt ekologicznej oczyszczalni ścieków. Projekt zawiera licznik elektryczny dwukierunkowy pozwalający na odsprzedaż nadwyżek energii elektrycznej. Gniazdko (siła) umożliwiające ładowanie auta umiejscowione w garażu lub w wersji bez garażu - na ścianie budynku.

wersja standard - parterowy i z poddaszem

zobacz więcej

HORYZONT

 • Jana Długosza 19b/18
  51-162 Wrocław
 • +48 717 825 080
 • +48 734 127 455
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
projekty domów - płatność
© 2023 projekty domów Horyzont. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Znajdź projekt domu