projekt domu Aria
projekt domu Aria
projekt domu Aria
projekt domu Aria

Aria

kąt nachylenia dachu 2o
powierzchnia użytkowa 187,6 m2
  • piętrowy
  • 5 pokoi
  • 3 łazienki
  • 2 miejsca

Aria to nowoczesny dom dwupiętrowy o prostej, ale niezwykle eleganckiej konstrukcji. Z powierzchnią zabudowy 141 m2 oferuje przestronne i funkcjonalne wnętrza idealne dla całej rodziny.

Parter to strefa życia dziennego. Duży, dwustanowiskowy garaż pomieści bez problemu dwa samochody, zapewniając komfort i bezpieczeństwo. Funkcjonalna kuchnia z jadalnią łączy się z przestronnym salonem, tworząc otwartą przestrzeń idealną do wspólnego spędzania czasu. Bardzo ustawna i wygodna strefa TV w salonie. Do tego sam salon zachwyca dużą ilością naturalnego światła, a dzięki wyjściu pod zadaszony taras z opcjonalną pergolą granica między domem a ogrodem staje się bardzo płynna.

Na piętro prowadzą zjawiskowe schody, doskonale doświetlone dużym oknem ciągnącym się od parteru aż po piętro. Na górze znajduje się piękny, jasny korytarz, z którego bezpośrednio dostaniesz się do czterech pokoi i łazienki z ukrytą z tył pralnią. Jeden z wymienionych pokoi to sypialnia master, która posiada własną łazienkę i elegancki taras, zapewniając maksimum komfortu i prywatności dla gospodarzy domu.

Dodatkowym atutem są energooszczędne rozwiązania, które zapewniają niskie koszty eksploatacji oraz możliwość dostosowania projektu do indywidualnych potrzeb.

Czego chcieć więcej? Aria to dom, który łączy w sobie funkcjonalność, nowoczesny design i dbałość o detale. Idealne miejsce do stworzenia strefy komfortu dla Ciebie i Twojej rodziny. To dom, w którym poczujesz się jak w prawdziwej oazie spokoju.

Pracownia architektoniczna

Katalog projektów

katalog
Zamów bezpłatny katalog z najlepszymi projektami domów na ostatni rok.