szukaj koszyk kontakt
projekt domu Elsa B
projekt domu Elsa B
projekt domu Elsa B
projekt domu Elsa B
projekt domu Elsa B
projekt domu Elsa B

Elsa B

kąt nachylenia dachu 30o
powierzchnia użytkowa 173,5 m2
  • z poddaszem
  • 6 pokoi
  • 3 łazienki
  • 1 miejsce

Projekt Elsa B z dodatkowym garażem to rozwiązanie dla osób ceniących wygodę i bezpieczeństwo swojego pojazdu. Do projektu domu został dołączony przestronny garaż, który idealnie komponuje się z całą bryłą budynku.
Na parterze znajdują się trzy pokoje, duży salon z kominkiem, kuchnia, łazienka oraz pralnia. W dodatkowej części budynku umiejscowiono przestronny garaż, który pomieści nawet dwa samochody. W garażu znajduje się również miejsce na narzędzia i sprzęt ogrodowy.
Na poddaszu zaprojektowano dwa duże, dobrze doświetlone pokoje oraz wygodną łazienkę. Dzięki temu mieszkańcy mają swobodę i prywatność, a także miejsce do pracy lub odpoczynku. Poddasze to również świetne rozwiązanie dla osób, które cenią przestrzeń i nie chcą ograniczać się tylko do parteru. Do domu przylega duży, zadaszony taras, który pozwala na korzystanie z przestrzeni zewnętrznej w różnych warunkach atmosferycznych. Taras to idealne miejsce do grillowania, odpoczynku lub spotkań towarzyskich. Dodatkowo, przy garażu znajduje się miejsce na dodatkowy taras, który również może być wykorzystany jako miejsce do wypoczynku. Projekt Elsa B z dodatkowym garażem to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę, przestrzeń i bezpieczeństwo swojego pojazdu. Przemyślany rozkład pomieszczeń, duży taras oraz przestronny garaż zapewniają komfortowe warunki życia dla całej rodziny.

Pracownia architektoniczna

Katalog projektów

katalog
Zamów bezpłatny katalog z najlepszymi projektami domów na ostatni rok.
analytics