projekt domu Robin 2A
projekt domu Robin 2A
projekt domu Robin 2A
projekt domu Robin 2A

Robin 2A

kąt nachylenia dachu 44o
powierzchnia użytkowa 159,4 m2
  • z poddaszem
  • 5 pokoi
  • 2 łazienki
  • 1 miejsce

Lekko zmodyfikowana wersja, z dodatkową ścianą kolankową. Jest to budynek o zwartej bryle i prostej konstrukcji, co przekłada się na niski koszt budowy i szybką realizację. Główne zmiany dotyczą uproszczonej budowy dachu.

W domu znajduje się wbudowany garaż oraz kotłownia, w której można zainstalować piec na paliwo stałe. Chociaż powierzchnia użytkowa domu jest względnie niewielka, duża część przestrzeni została przeznaczona na pokój dzienny. Jest on bardzo dobrze doświetlony i przestronny, a połączenie z otwartą kuchnią oraz przeszklonymi wyjściami na tarasy harmonijnie łączy dom z ogrodem. Możliwość swobodnej aranżacji pokoju dziennego i jadalni pozwala na przyjęcie dużej liczby gości przy powiększonym stole. Na parterze znajduje się także gabinet, który może pełnić funkcję pokoju gościnnego.

Poddasze oferuje elastyczność w układzie pomieszczeń. Proponowany układ obejmuje trzy sypialnie, łazienkę oraz pomieszczenie gospodarcze. Sypialnia rodziców ma osobną garderobę i wyjście na taras.

Podsumowując, lekko zmodyfikowany dom Robina 1A charakteryzuje się prostą konstrukcją, niskim kosztem budowy oraz wbudowanym garażem i kotłownią. Przestronny pokój dzienny, otwarta kuchnia i przeszklone wyjścia na tarasy łączą dom z ogrodem. Poddasze oferuje elastyczność w aranżacji pomieszczeń, w tym trzy sypialnie, łazienkę i pomieszczenie gospodarcze. Sypialnia rodziców posiada dodatkowo garderobę i taras.

Pracownia architektoniczna

Katalog projektów

katalog
Zamów bezpłatny katalog z najlepszymi projektami domów na ostatni rok.