projekt w promocji
projekt domu Robin B
projekt domu Robin B
projekt domu Robin B

Robin B

kąt nachylenia dachu 44o
powierzchnia użytkowa 146,6 m2
  • z poddaszem
  • 5 pokoi
  • 2 łazienki
  • 1 miejsce

Robin 1B to wygodny dom o skromnej, a jednocześnie nowoczesnej architekturze, idealny dla rodziny 3-6 osobowej. Dzięki swojej zwartej bryle i prostej konstrukcji, budowa domu jest oszczędna i szybka, co przekłada się na niskie koszty i bezproblemową realizację. Dom posiada wbudowany garaż oraz przestronną kotłownię, w której można zainstalować piec na paliwo stałe.

Pomimo stosunkowo niewielkiej powierzchni użytkowej, znaczna część domu została dedykowana przestronnemu salonowi. Dzięki doskonałemu doświetleniu i połączeniu z otwartą kuchnią poprzez barek, salon stwarza przyjemną i przestronną przestrzeń. Atrakcyjnie przeszklone wyjścia prowadzą na dwa tarasy, harmonijnie łącząc dom z ogrodem. Swobodna aranżacja salonu i jadalni pozwala na przyjęcie licznych gości przy powiększonym stole. Na parterze znajduje się również gabinet, który może pełnić funkcję pokoju gościnnego.

Poddasze oferuje elastyczność w aranżacji pomieszczeń. Proponowany układ obejmuje trzy sypialnie, łazienkę oraz pomieszczenie gospodarcze. Sypialnia rodziców dysponuje osobną garderobą i wyjściem na taras. Wersja A domu nie posiada wykusza w jadalni, co wiąże się również z brakiem tarasu dostępnego z sypialni rodziców na piętrze. Oczywiście istnieje możliwość zastąpienia wykusza balkonem, który będzie dostępny dla pokoju na poddaszu.

Podsumowując, Robin 1B to nowoczesny dom, zapewniający wygodę i funkcjonalność dla rodziny 3-6 osobowej. Jego zwarta bryła i prosta konstrukcja przekładają się na niski koszt budowy. Wnętrze domu jest dobrze doświetlone, a przestronność salonu, połączonego z otwartą kuchnią, tworzy przyjemną przestrzeń. Tarasy harmonijnie łączą dom z ogrodem, a poddasze oferuje elastyczność w aranżacji pomieszczeń.

Pracownia architektoniczna

Katalog projektów

katalog
Zamów bezpłatny katalog z najlepszymi projektami domów na ostatni rok.