projekt domu Sara 2
projekt domu Sara 2

Sara 2

kąt nachylenia dachu 44o
powierzchnia użytkowa 121,1 m2
  • z poddaszem
  • 4 pokoje
  • 2 łazienki
  • 1 miejsce

Sara 2 jako projekt domu jednorodzinnego z poddaszem to propozycja dla tych, którzy cenią sobie prostotę, funkcjonalność oraz harmonię z otoczeniem. Kwadratowa bryła budynku nadaje mu nowoczesny i schludny wygląd. Istotnym elementem tego projektu są ściany kolankowe i dwuspadowy dach o kącie nachylenia wynoszącym 44 stopnie, który nadaje budynkowi charakterystyczny wygląd i zapewnia optymalne warunki do użytkowania poddasza.

Na parterze znajduje się przestronna kuchnia połączona z dużym, dobrze doświetlonym salonem. Duże przeszklenia w salonie pozwalają na dostęp do naturalnego światła i zapewniają bezpośredni kontakt z ogrodem, gdzie dodatkowo można spędzać czas na świeżym powietrzu i cieszyć się przyrodą. Przy schodach prowadzących na górę znajduje się dyskretnie schowana toaleta, w głąb której znajduje się dodatkowo wydzielona strefa gospodarcza przeznaczona na pralnie i piec gazowy. Na tej samej kondygnacji znajduje się również jednostanowiskowy garaż, co nie tylko zapewnia wygodę, ale również zwiększa bezpieczeństwo pojazdu.

Poddasze zawiera piękną dużą łazienkę oraz trzy przytulne pokoje. Dzięki oknom połaciowym na dachu, pokoje są dobrze doświetlone przez naturalne światło, co sprawia, że cała kondygnacja staje się przyjazna i komfortowa do użytkowania.

Projekt domu jednorodzinnego Sara 2 to propozycja, która łączy w sobie nowoczesność z funkcjonalnością, zapewniając przyjemne warunki do życia dla całej rodziny.

Pracownia architektoniczna

Katalog projektów

katalog
Zamów bezpłatny katalog z najlepszymi projektami domów na ostatni rok.