• 71 782 50 80
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
znajdź swój projekt domu

0

 x 

Twój koszyk jest pusty

Projekty domów

wolnostojących i szeregowychKEVIN - rodzina projektów

Nowoczesny, skromny dom, który sprawdzi się zarówno dla mniejszej, jak i większej rodziny. Zwarta bryła budynku i jego prosta konstrukcja zapewnia niski koszt budowy i szybką realizację. Jest to idealny dom dla małej rodziny planującej powiększać w przyszłości swoje grono. Pokoje zostały rozplanowane tak, aby zapewnić domownikom najwyższy komfort. Dom posiada wbudowany garaż na dwa auta i sporą kotłownię, w której można zastosować piec na gaz lub paliwo stałe. Pokój dzienny jest świetnie doświetlony. Atrakcyjnie przeszklone drzwi prowadzą na dwa odrębne tarasy, które harmonijnie łączą dom z ogrodem. Swobodna aranżacja pokoju dziennego i jadalni pozwala na okazjonalne przyjęcie wielu gości przy powiększonym stole. Przewidziany na parterze gabinet może służyć również jako pokój gościnny. Zaletą poddasza jest możliwość swobodnej zmiany układu pomieszczeń na etapie adaptacji. Kevin występuje w wariancie z wykuszem i tarasem przylegającym do głównej sypialni na poddaszu lub w wersji podstawowej, bez tych dodatków.

wersja 1A, 1B

Wygodny dom o skromnej, a jednocześnie nowoczesnej architekturze dla rodziny 3-6 osobowej. Zwarta bryła budynku i jego prosta konstrukcja zapewnia niski koszt budowy i szybką, bezproblemową (...)

zobacz więcej

HORYZONT Sp. z o.o

  •   Jana Długosza 19b/18
    51-162 Wrocław
  •   71 782 50 80
  •   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
projekty domów - płatność
Znajdź projekt domu