• 71 782 50 80
  • 784 987 393
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
znajdź swój projekt domu

0

 x 

Twój koszyk jest pusty

Projekty domów

wolnostojących i szeregowychNINA - rodzina projektów

To doskonały dom niewymagający dużych nakładów finansowych dla zwolenników prostych rozwiązań. Wersja z poddaszem użytkowym sprawdzi się również dla większej rodziny. Klasyczna bryła na planie prostokąta pozwala zminimalizować koszty i upraszcza proces budowy. Jedynie ściany zewnętrzne Niny stanowią konstrukcję nośną, co oznacza, że ustawienie pozostałych ścian działowych możemy dowolnie dostosować do swoich potrzeb na etapie adaptacji. Kuchnia z wygodną spiżarką zadowoli każdego amatora gotowania i dobrej organizacji. Serce domu stanowi przestronna część dzienna z przytulnym kominkiem i bezpośrednim wyjściem na taras od strony ogrodu. Wśród kilku wariantów projektu z pewnością znajdzie się ten idealnie spełniający Państwa potrzeby. Wersje różnią się od siebie m. in. kątem nachylenia dachu, opcją garażu i rodzajem ogrzewania.

wersja 2 NOVA (10 opcji)

Nina 2 Nova to nowoczesny i komfortowy dom parterowy przeznaczony dla rodziny 4-5 osobowej. Przez przestronny wiatrołap wchodzi się do części dziennej. Wygodna kuchnia jest otwarta na salon i (...)

zobacz więcej

wersja 2 (16 opcji)

Skromny i praktyczny dom o prostej konstrukcji. Ekonomiczne rozwiązania technologiczne projektu. 3 sypialnie + łazienka oraz zadaszony taras to komfort i estetyka.

zobacz więcej

wersja 3 NOVA (4 rodzaje)

Ekonomiczny dom dla Twojej rodziny, z dachem 35°. Proste rozwiązania technologiczne gwarantują tanią realizację projektu. 3 sypialnie, duża łazienka, oraz pojedynczy garaż + kotłownia.

zobacz więcej

wersja 1 (16 rodzajów)

Prosty i niezwykle tani dom dla Twojej rodziny. Proste rozwiązania technologiczne projektu gwarantem ekonomicznej realizacji. 3 sypialnie, duża łazienka, oraz garaż + kotłownia.

zobacz więcej

wersja lux c

To doskonały dom niewymagający dużych nakładów finansowych dla zwolenników prostych rozwiązań. Osadzenie klasycznej bryły na planie prostokąta pozwala zminimalizować koszty i upraszcza proces budowy.

zobacz więcej

HORYZONT Sp. z o.o

  • Jana Długosza 19b/18
    51-162 Wrocław
  • 71 782 50 80
  • +48 784 987 393
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
projekty domów - płatność
Znajdź projekt domu