• zamów
  rozmowę
 • 717 825 080

  pon.-nd. 8:00 - 20:00

0
 x 

Twój koszyk jest pusty

Projekty domow

wolnostojących jednorodzinnychSŁONECZNIK - projekty budynków

Parterowy, bardzo wygodny dom dla rodziny 2-3 osobowej. Jego mała szerokość pozwala na zabudowę w często ciasnych warunkach podmiejskich. Atutem domu jest jego olbrzymia część dzienna z otwartą kuchnią, połączona dużymi przeszkleniami z dwoma przeciwległymi tarasami. Nad pokojem dziennym nie ma płaskiego sufitu, widać skosy dachu z oknami połaciowymi dodatkowo rozjaśniającymi wnętrze. Dom jest przystosowany do okazjonalnego przyjęcia dużej ilość gości i organizacji rodzinnych imprez. Dom, mimo swoich gabarytów, jest bardzo prosty konstrukcyjnie, przez co niedrogi w budowie. Stosunkowo niewielkim dodatkowym nakładem finansowym, można uzyskać efekt domu pasywnego. Kształt i wielkość dachu pozwala na umieszczenie dużej instalacji solarnej. Dwuspadowy dach (o nachyleniu 25°) można dopasować do wymagań lokalnych warunków zabudowy bez istotnych zmian konstrukcyjnych. Ciekawą opcją może być doprojektowanie ogrodu zimowego w miejscu tarasu od strony kuchni i jadalni. Duże przeszklenia z tej strony, pozwolą się cieszyć mieszkańcom widokiem na żywą zieleń, nawet w środku zimy. Wówczas, oprócz walorów estetycznych, całoroczny dostęp do własnych ziół i warzyw może dodatkowo uatrakcyjnić mieszkanie w tym domu.

wersja słonecznik 1

zobacz więcej

HORYZONT

 • Jana Długosza 19b/18
  51-162 Wrocław
 • +48 717 825 080
 • +48 734 127 455
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
projekty domów - płatność
© 2023 projekty domów Horyzont. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Znajdź projekt domu