• 71 782 50 80
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
znajdź swój projekt domu

0

 x 

Twój koszyk jest pusty

Projekty domów

wolnostojących i szeregowychTYTUS - rodzina projektów

Elegancki projekt dla dużej rodziny. Tytus to dom o niemałych gabarytach a przy tym wyjątkowo przytulny i estetyczny. Część dzienną stanowi przestronny salon, jadalnia i duża, wygodna kuchnia. Wszystko doskonale doświetla stylowy, przeszklony wykusz. W takim domu widok na ogród i przytulny kominek będą zachęcać domowników do spędzania wolnych chwil razem. W drugiej części budynku sytuują się cztery sypialnie, z których dwie wychodzą na ciekawie zadaszony taras. Przechodnia kotłownia i osobna, dodatkowa toaleta to tylko niektóre z wielu praktycznych zalet Tytusa. Projekt występuje w wielu wariantach, w ramach których można wybrać opcję podwójnego garażu, dach kopertowy lub dwuspadowy i adaptację poddasza użytkowego. Tytus opracowany jest zarówno w wersji z ogrzewaniem gazowym, jak i na paliwo stałe.

wersja 1A, 1B, 1C, 1D, 2A, 2B, 2C, 2D

Elegancki, uroczy i ekonomiczny domek. Parter to cztery sypialnie , z których dwie wychodzą na ciekawie zadaszony taras, oracz cześć dzienna z dużym pokojem z jadalnią i przestronna kuchnią. Dom (...)

zobacz więcej

HORYZONT Sp. z o.o

  •   Jana Długosza 19b/18
    51-162 Wrocław
  •   71 782 50 80
  •   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
projekty domów - płatność
Znajdź projekt domu