Artykuły sponsorowane

LPU 67 Thermo – brama energooszczędna

Firma Hörmann ma bogatą ofertę dobrze izolowanych termicznie bram garażowych. Oprócz bram segmentowych o grubości 42 mm, które doskonale sprawdzają się w garażach umieszczonych w bryle domu, proponuje jeszcze cieplejsze bramy LPU 67 Thermo.

ThermoSafe Decoral – swoboda wyobraźni

Nowoczesne drzwi zewnętrzne nie tylko gwarantują bezpieczeństwo i bardzo dobrą termoizolacyjność, lecz dodatkowo dają możliwość swobodnego aranżowania wejścia do domu. Aluminiowe drzwi zewnętrzne ThermoSafe Decoral są odpowiedzią firmy Hörmann na nowe potrzeby rynku.

Domki ogrodowe marki Hörmann z Medalem Europejskim

Business Centre Club nagrodził metalowe domki ogrodowe marki Hörmann prestiżowym Medalem Europejskim. Tym samym została potwierdzona renoma firmy Hörmann jako producenta oferującego nie tylko najwyższej jakości bramy i drzwi, ale teraz także domki ogrodowe – odporne na zmienne warunki atmosferyczne oraz neutralne dla klimatu.

Technologia dla wygody i piękna

Postęp technologiczny umożliwia produkowanie bram, które osiągają coraz lepsze parametry izolacyjności cieplnej i bezpieczeństwa. Dla klientów firmy Hörmann nie są to jednak jedyne ważne kryteria. Żyjemy dziś w pośpiechu, dlatego potrzebujemy inteligentnych i szybkich urządzeń.

Metalowe domki ogrodowe firmy Hörmann

 Z myślą o tych, którzy szukają praktycznego sposobu na przechowywanie różnych przedmiotów, firma Hörmann poszerzyła swoją ofertę o metalowe domki ogrodowe oraz stojaki na drewno kominkowe. To nowoczesne i trwałe wyposażenie każdego ogrodu, które pomoże uporządkować otoczenie wokół domu i bezpiecznie przechować, często niemieszczące się w domu rzeczy.

Drzwi zewnętrzne Hörmann – nowe wzory, większa funkcjonalność

Od kilku już lat wszystkie aluminiowe drzwi zewnętrzne firmy Hörmann standardowo oferowane są w klasie przeciwwłamaniowej RC 3. Teraz producent skupia się na poszerzaniu palety wzorów, kolorów i wyposażenia swoich drzwi wejściowych. Zarówno stalowych, jak i aluminiowych. W ofercie znalazły się również dźwiękoszczelne drzwi zewnętrzne z przegrodą termiczną. 

Brama garażowa z indywidualnym nadrukiem czy w strukturze łupka? Nowa oferta Hörmann

Bramy garażowe są elementem, który znacząco wpływa na wygląd domu. Aby zapewnić większą swobodę w ich aranżacji, firma Hörmann oferuje teraz bramy z nową, modną powierzchnią strukturyzowaną, a także możliwość zaprojektowania wyglądu bramy z wykorzystaniem wzoru lub zdjęć według własnego pomysłu.

Nowe rozwiązania eliminujące mostki cieplne w konstrukcjach żelbetowych : Sconnex

Od 2021 roku obowiązują w Polsce nowe przepisy dotyczące energooszczędnego projektowania budynków. O kilkanaście procent zredukowaniu uległy m.in. maksymalne dopuszczalne wartości współczynnika U dla zewnętrznych elementów przegrody budynku. 

Garażowe bramy segmentowe coraz bardziej bezpieczne

Aby uchronić się przed nieproszonymi gośćmi, właściciele domów inwestują w drzwi wejściowe o coraz wyższych klasach przeciwwłamaniowych. Ale warto pomyśleć także o bezpiecznej bramie garażowej. Firma Hörmann oferuje teraz segmentowe bramy garażowe o znacznie podwyższonej odporności na włamanie.

Dlaczego warto kupić gotową więźbę z fabryki

Przemysłowe wytwarzanie więźby dachowej, pod dachem i z zastosowaniem specjalistycznego sprzętu, stało się już popularne. Podobnie jak okna i drzwi, tak i więźbę można wykonać wcześniej w fabryce i po prostu przynieść gotową na budowę. Dlaczego to taki dobry pomysł?

Piękne, ciepłe i przeciwwłamaniowe drzwi wejściowe

Szukasz drzwi wejściowych do swojego domu? Chcesz, żeby były nie tylko ładne i ciepłe, ale także przeciwwłamaniowe? Teraz drzwi wejściowe ISOPRO Secur wraz z montażem kupisz w bardzo okazyjnej cenie!

Łączniki termoizolacyjne - wpływ na izolacyjność zewnętrznej przegrody budynku

Oszczędność energii już o kilku lat jest jednym z podstawowych wymagań dobrego projektowania. Znalazło to również odbicie w przepisach budowlanych , a ściślej w Warunkach Technicznych1, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie - dział X „Oszczędność energii i izolacyjność cieplna”. Określono tam wymagania minimalne, które musi spełnić obiekt budowlany. Jakie wymagania musi spełniać dom, który wybudujesz? Oto odpowiedź.

Ocieplenie Termo Organika – kompleksowa izolacja ścian styropianem

Czym ocieplić dom? To fundamentalne pytanie, które stawiają sobie inwestorzy planujący termomodernizację budynku. Sprawdzonym i polecanym rozwiązaniem jest Kompletny System Ociepleń Termo Organika. W jego skład wchodzą materiały izolacyjne produkowane z surowców najwyższej jakości i wykorzystujące nowoczesne technologie.

Łączniki termoizolacyjne i ich wpływ na izolacyjność zewnętrznej przegrody budynku

Oszczędność energii już o kilku lat jest jednym z podstawowych wymagań dobrego projektowania. Znalazło to również odbicie w przepisach budowlanych, a ściślej w Warunkach Technicznych1, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie - dział X „Oszczędność energii i izolacyjność cieplna”. Określono tam wymagania minimalne, które musi spełnić obiekt budowlany. 

Inteligentny i komfortowy garaż

Nowa generacja napędów do bram garażowych Hörmann - inteligentne, szybsze, bardziej komfortowe. Firma Hörmann wprowadziła na rynek nową generację napędów do bram garażowych. Dzięki zaawansowanej inteligentnej technologii mogą być one obsługiwane  za pomocą telefonu komórkowego lub systemów Smart Home. 

Produkty Schock dla budownictwa jednorodzinnego

W obrębie połączenia balkonu element Schöck Isokorb® przerywa ciągłą płytę żelbetową. Beton będący dobrym przewodnikiem ciepła oraz stal zbrojeniowa będącą bardzo dobrym przewodnikiem ciepła zostają zastąpione materiałem izolacyjnym z Neoporu®, stalą szlachetna oraz ściskanymi modułami HTE z betonu drobnoziarnistego. Dzięki temu w porównaniu z nieizolowana płytą żelbetową uzyskujemy przewodność cieplną mniejszą do ok. 96%.

ISOPRO – drzwi wejściowe do domu

Piękne, ciepłe i w dobrej cenie. Promocja w firmie Hörmann.

Drzwi wejściowe z aluminium i stali nierdzewnej firmy Hörmann

Chcesz oryginalnie zaaranżować wejście do swojego domu? Marzą Ci się eleganckie, stabilne i wytrzymałe drzwi wejściowe z najlepszym wyposażeniem przeciwwłamaniowym? Firma Hörmann ma dla Ciebie nowe drzwi z aluminium i stali nierdzewnej – ThermoPlan Hybrid i ThermoSafe Hybrid.

Zestawy okienne VELUX – teraz stać Cię na więcej światła

Poczucie przestrzeni, panoramiczny widok i komfortowe miejsce do życia - to korzyści wynikające z montażu okien dachowych w zestawach, czyli kilku okien dachowych obok siebie. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie tylko lepiej doświetlimy wnętrza, ale też zadbamy o zdrowie i samopoczucie. Teraz użytkownicy mogą zakupić dwa okna dachowe VELUX wraz z kołnierzem do montażu kombi w obniżonej o 400 zł cenie lub okno dachowe w komplecie z oknem kolankowym o 600 zł taniej.

Pokój dziecięcy - wnętrza na poddaszu

Obecnie mieszkania na poddaszu są już standardem, doceniamy je ze względu na ich zróżnicowany kształt i potencjał. Zaleta ta, wynikająca z konstrukcji dachu, przez wielu niesłusznie traktowana jest jako problem podczas aranżacji wnętrz. Wystarczy jednak mądre rozplanowanie pomieszczeń i zapewnienie dopływu naturalnego światła aby stworzyć w pełni funkcjonalne mieszkanie pod niebem.

Pracownia architektoniczna

Katalog projektów

katalog
Zamów bezpłatny katalog z najlepszymi projektami domów na ostatni rok.